Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sağlık Eki (2)

 

Avrupa'da 180 bin tiraja sahip 10 ülkede yayınlanan Hürriyet Avrupa gazetesi için Hürriyet'in de tarihinde ilk defa çıkarttığı "Sağlık Eki"ni ekipçe hazırladık. 19 Aralık 2015'te çıkan sağlık ekinde hepsi alanında uzman 16 doktor ve bir SPA Otelinden oluşan sağlık konularının işlendiği içerik ekini 12 sayfadan oluşturduk.

 Tüm Eki İndirmek İçin: Tıklayınız

 

 

 

 

 

 

Hürriyet'in Tarihinde Bir İlk: Sağlık Eki

Avrupa'da 180 bin tiraja sahip 10 ülkede yayınlanan Hürriyet Avrupa gazetesi için Hürriyet'in de tarihinde ilk defa çıkarttığı "Sağlık Eki"ni ekipçe hazırladık. 19 Eylül 2015'te çıkan sağlık ekinde hepsi alanında uzman 16 doktor ve bir SPA Otelinden oluşan sağlık konularının işlendiği içerik ekini 12 sayfadan oluşturduk.

 Tüm Eki İndirmek İçin: Tıklayınız

 

 

 

 

 

 

Sağlık İletişim ve Sosyal Medya Danışmanlığı

Tüketiciler artık facebook, twitter gibi sosyal paylaşım ağlarında satın aldıkları ürün veya hizmetler hakkında yorum yapmaya, şikayetlerini bildirmeye başladılar. Sosyal ağlar bir yandan pazarlama ve satış konularında yeni medya olarak önemli bir role kavuşurken, öte yandan müşteri şikayetleri için de yeni platform olmaya başladılar.
Şirketin çağrı merkezini arayıp dakikalarca beklemek, ya da şirkete e posta gönderip cevap beklemek yerine insanlar facebook, ya da twitter de şikayetlerini paylaşmaya başladılar.
Birçok şirket bu nedenle ayrı birimler oluşturarark yeni medya- ya da sosyal medya adı altında uzmanlar istihdam etmeye başladılar. Bu uzmanlar sosyal ağları sürekli takip edip, müşteri şikayetlerini anında cevaplamak, ya da telefonla müşteriyi aramak gibi fonksiyonları üstlenmeye başladılar. THY, Turkcell, gibi şirketler ve Bazı Bankalar benzer ekipleri çoktan kurdular bile.
Yakın bir gelecekte, şirketlerde facebook contact center, twitter contact center gibi bölümler oluşacağa benziyor.

Devamını oku: Sağlık İletişim ve Sosyal Medya Danışmanlığı