Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Tüketiciler artık facebook, twitter gibi sosyal paylaşım ağlarında satın aldıkları ürün veya hizmetler hakkında yorum yapmaya, şikayetlerini bildirmeye başladılar. Sosyal ağlar bir yandan pazarlama ve satış konularında yeni medya olarak önemli bir role kavuşurken, öte yandan müşteri şikayetleri için de yeni platform olmaya başladılar.
Şirketin çağrı merkezini arayıp dakikalarca beklemek, ya da şirkete e posta gönderip cevap beklemek yerine insanlar facebook, ya da twitter de şikayetlerini paylaşmaya başladılar.
Birçok şirket bu nedenle ayrı birimler oluşturarark yeni medya- ya da sosyal medya adı altında uzmanlar istihdam etmeye başladılar. Bu uzmanlar sosyal ağları sürekli takip edip, müşteri şikayetlerini anında cevaplamak, ya da telefonla müşteriyi aramak gibi fonksiyonları üstlenmeye başladılar. THY, Turkcell, gibi şirketler ve Bazı Bankalar benzer ekipleri çoktan kurdular bile.
Yakın bir gelecekte, şirketlerde facebook contact center, twitter contact center gibi bölümler oluşacağa benziyor.


Danışmanımız Dilan Baransel Sağlık sektöründe, alanında uzman doktorlara iletişim ve marka danışmanlığı yaparak sağlık iletişimi sektörüne adım attı.

Doktorların sağlık iletişimi ve markalaşması adına doğru yönlendirilmeye ve iletişim çalışmalarına ihtiyaç duyduklarını gördükten sonra, "sadece doktorlara ve sağlık kuruluşlarına özel" Dilan Baransel Sağlık İletişimi Danışmanlığı böylece İletikom Bünyesinde Başladı.

İletişimde kaliteli içerik ve güven bizim ilk kuralımız.

İletişim çok yönlü ve tehlikeli bir alandır. İletişimi yanlış kullanırsanız bir felakete, doğru kullanırsanız sizi zirveye taşır. Hekim veya sağlık kuruluşu olarak iletişim alanında marka kimliğinizi oluşturmak ve sesinizi diğerlerinden ayrıştırarak duyurmak isterseniz Dilan Baransel Sağlık İletişim Danışmanı olarak bilgi ve tecrübeleriyle sizin yanınızda olacak: 

Dahe detaylı bilgi için: http://dilanbaransel.com/

Sağlıklı iletişim kurmanız dileğiyle...

Dilan Baransel
Sağlık İletişim Danışmanı