Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Eğitim Haberleri

AXA Sigorta Ekibi Müşteri Deneyimi Yönetimi Eğitiminde

Axa Sigorta Bireysel Emeklilik Müşteri Himzetleri, Operasyon Ve satış Ekipleri, Dr-Voice Müşteri Deneyimi Eğitimine Katılarak, müşterilerin memnuniyetini arttırarak, birikimlerini artturmaya, sistemde daha etkili olmaya ikna etemek için work-shoplarda bilgi ve deneyimlerini paylaştılar. Sihirli cümle ve kelimeler ile müşterilerin sık sordukları soruları en etkili biçimde cevaplamayı amaçlayan çalışmalar yapıldı.11-18 Nisan tarihlerinde, keyifli geçen eğitim sonrası, ekipler müşterileri için kendilerini çok hazır hissederek ayrıldılar.

Devamını oku: AXA Sigorta Ekibi Müşteri Deneyimi Yönetimi Eğitiminde

Hilton Sarıgerme Dalaman Rezervasyon ve Satış Ekibi

Hilton Dalaman Oteli Rezervasyon ve Satış ekipleri DR-VOICE Telefonla Satış eğitimine katıldı. İletikom Danışmanı Tayfun Türkalp Tarafından verilen eğitim Dalaman Hilton'da 27-28 Mart Tarihlerinde Yapıldı. Sezonun açılışının da yapıldığı bu günlerde, ilk misafiler de Otele Giriş Yaptılar.

Hilton Ekibi Antalya Satış ofisi çalışanları ile birlikte Otelin rüya gibi odaları ve SPA olanaklarını en etkili şekilde tanıtabilmek için work-shoplarda birbirleriyle yarıştılar. 

View the embedded image gallery online at:
http://www.iletikom.com/Egitim-Haberleri/#sigProGalleriaca28fbefac

Sosyal Medyada Halkla İlişkiler Eğitimleri

View the embedded image gallery online at:
http://www.iletikom.com/Egitim-Haberleri/#sigProGalleria4b58f708b5

Eğitim Danışmanımız Tayfun Türkalp FDI Eğitimleri sonrasında LİONS Akademi de "Lions'un tanıtımı için etkili sosyal medya kullanımı" eğitimlerini 118E Yönetim Çevresi olarak Bağlı Kulüp Yöneticilerine vermeye başladı. İletikom www.lions118e.org portalinin altyapısını hazırlayarak 42 Derneğin ortak iletişim ve arşiv sistemini kurdu. Gerek bu sistemin işletilmesi, gerekse kulüplere facebook ve google Blog sayfası açılması ve haber ve etkinlik yapılması için verilen eğitimler etkili olmaya başladı.

Zor Müşteri Yok Artık

Axa 13-14

Axa Sigorta Çalışanları Ve Yöneticileri, Dr-Voice zor Müşterilerle Başa çıkma eğitiminde, artık onlar için zor müşteri olmadığına karar verdiler.

13-14 Eylül 2013 tarihinde, muhteşem manzaralı eğitim salonunda hem bilgilerini tazelediler, hem de aralarında bilgi paylaştılar. Deneyimler birleşti ve artık zor müşteri olmayacağına karar verdiler.

Video için:

Resimler için: