Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Sunum Dedektifi Eğitimler

Sunum Dedektifi - Eğitimde Yeni Teknoloji

İletikom Danışmanları yıllardır verdikleri iletişim ve satış eğitimleri deneyimleri ile Microsoft Kinect Teknolojisini kullanarak, Amerika'da Kaliforniya, MIT gibi Üniversitelerde benzer uygulamaları inceleyerek beden dilini, baş ve göz hareketlerini ölçümleyen ve değerlendiren bir sistem hazırladılar.

Türkiye'de ilk defa eğitimlerde kullanılmaya başlayan bu sistemde, katılımcı ile eğitmen yüz yüze konuşurken, sistem sensörleri katılımcının baş, göz, gülümseme, kol ve el hareketleri ile duruşunu ölçmeye başlıyor. Anında ekranda yapılan doğru ve yanlış davranışlar gösterildiğinden, eğitimi izleyenler de kendilerine sıra gelmeden önce davarnışlarını çalışmaya başlıyorlar.

Devamını oku: Sunum Dedektifi - Eğitimde Yeni Teknoloji

Sunum Dedektifi ile Perakende Satış Stüdyosu

"Sunum dedektifi ,Multimedya audio ve video teknolojisi ile geliştirilen bu eğitim sisteminde, hareket, duruş ve yüz ifadeleri ayna ve ve kameralar ile algılanarak, istenilen duruş ve yüz ifadesine (gülümseme) ulaşılıncaya kadar katılımcıların eğitim sırasında hem çalışmasını hem de keyif almasını sağlamaktadır. Bu sistemle, satıcıların müşteri karşılarken duruşları ve yüz ifadeleri analiz edilerek, kendilerini geliştirme olanağı sağlanmaktadır. Eğitim Danışmanlarımız önce olması gereken davranışı anlatıp sonra sistemi kullanarak her bir katılımcı için analiz raporları çıkarmaktadır. Katılımcılar birebir yaptıkları hataları ayna ve video görüntüleri ile düzeltmekte, ve alışkanlık haline gelinceye kadar çalışma yapabilmekteler.

Devamını oku: Sunum Dedektifi ile Perakende Satış Stüdyosu

Sunum Dedektifi ile Müşteri İlişkileri

"Etkili Müşteri Yönetimi" eğitimi ile müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen şirket çalışanlarına müşteri sadakatinin öneminin aktarılması, müşteri ile Hizmet personelinin kesiştiği noktalar, müşteriyi memnun etmenin yolları, uygulamalı ve birlikte tartışarak firma özeli örnekler ortaya çıkartılarak, sunulacaktır. Gülümseme ve beden dilini çok daha etkili kullanarak müşteri memnuniyetini ve kişisel başarılarını marka olacak şekilde arttıracaklardır.

 

 

 

 

Devamını oku: Sunum Dedektifi ile Müşteri İlişkileri

Sunum Dedektifi ile Sunum ve Hitabet Teknikleri

Etkili sunum yapmak, toplum karşısında ilgi çekecek konuşmalar yapmak için içerik ve görsel hazırlamak yanında, sesinizi ve beden dilinizi nasıl kullanacağınızı, kıyafetten, kullanacağınız sunum araçlarına kadar neler yapmanız gerektiğini bu eğitimde öğreneceksiniz. Bu eğitimde sunum dedektifi sistemi ile kendi sunumlarınızı kaydedip, yapılan hataları uygulamalı olarak düzeltmek ve olumlu alışkanlıklar edinmek şansına kavuşabilirsiniz.
 
 
 

Sunum Dedektifi ile İletişim Stüdyosu

Kurum çalışanlarının iletişimde iç/dış müşteriler ile profesyonel, olumlu ve yakın ilişkiler kurmalarını sağlaması gerekir. Böylece müşteriler üzerinde güven uyandırarak sadık müşteriler yaratmalarına katkıda bulunabilir ve ortak kurumsal mesajların verilmesini sağlayabilirler. İş hayatında iletişimde profesyonel kurallar, beden dili göz teması, duruş, sihirli kelimeler ve yasak kelimeler, ses tonunu doğru kullanma, karşılama ve uğurlama kuralları, soru sorma ve etkili dinleme teknikleri, empati yapma ve geri besleme teknikleri bu eğitimle işlenmektedir.

Devamını oku: Sunum Dedektifi ile İletişim Stüdyosu