Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Yönetici Değerlendirme Danışmanlığı

İletikom Yetkinlik değerlendirme araçları yöneticilerin, yönetici adaylarının ve çalışanların pozisyonuna göre kişilik ve yetkinliklerinin belirlenmesi, gelişim gereken alanların saptanarak bir yol haritası oluşturulmasına destek olması amacı ile geliştirildi...

Her katılımcı ile birebir zoom üzerinden yapılacak toplantılar ile Danışmanlarımız yapılacak işe göre gereken yetkinliklerin belirlenmesini ve gerekli gelişimlerini sağlamak üzere bir taslak plan çıkarmalarını içeren bu danışmanlık objektif olarak kurumun karar mekanizamalarına gereken bilgileri aktarmaktadır..

Devamını oku: Yönetici Değerlendirme Danışmanlığı

Başarı Arayanlara Koçluk

İletikom İş hayatına yeni başlayan, ya da çalıştığı işlerde başarıyı arayanlara özel hizmet geliştirdi. Yaklaşık yarım günlük bir çalışma ve yetkinlik değerlendirmesi ile, çalışma hayatında başarılı olmak isteyenlerin iletişim, sayısal yetkinlikler, müşteri odaklılık, dinleme becerisi, soru sorma yetkinlikleri, ikna yetkinliği, sunum ve duruş teknikleri, iş deneyimleri ölçülerek, kişilerin tercih ettikleri iş koluna göre gelişmesi gereken veya değiştirmeleri gereken yönlerini ortaya çıkarmaktadır. Çıkan sonuçlara göre danışmanlarımız, önerilerde bulunarak koçluk yapmaktadır. Çıkan sonuçlar bir rapor olarak katılımcılara iletilmektedir. Görüşmeler bire bir ya da 3-4 kişilik gruplar olarak yapılmaktadır.

Bu çalışma sonunda iş hayatında başarılı olabilmek için elinizde bir yol haritası olacak ve başarının kılavuzu ile daha etkili bir çalışan olmaya aday olacaksınız.

Bizimle bu konuda iletişime geçerek randevü alınız.

Tel:212 288 63 63