Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

2005 Yılında Profesyonel Hayata dur diyen deneyimli lider ve yöneticiler, uluslararası şirketlerde çalışma deneyimlerini bir araya getirerek, iş hayatına faydalı olacak eğitim içerikleri ve danışmanlık konuları geliştirdiler.  Kurucu ortak Tayfun Türkalp özellikle telefonla iletişim kuran müşteri hizmetleri, telefonda satış, telefonda destek gibi meslekler için çok yararlı olacak Dr-Voice eğitim setlerini hazırladı. dr.voice son logo

2005 yılında Genpa Müşteri hizmetlerine eğitim ve danışmanlık verilerek işe başlayan şirketimizde, Tayfun Türkalp'in Key account Management KAM eğitimini Schneider Elektrik Satış ve yönetim kadrosuna verdi. Schneider Elektrik'in Metesan şirketini satın alması sonrası, tüm Metesan Satış ve yönetim ekibi, 6 ay sürecek bir satış akademisi eğitimini tamamladı. İletikom Özellikle Dr-Voice eğitimleri ile Sigortamnet, Anadolu Hayat, Axa Sigorta, SBM, Dinçerler sigorta gibi birçok sigorta şirketine eğitimler vermektedir. 

consultants2007 Yılında Hizmet hastanesi eğitim akademisi projesi ile yaklaşık 350 çalışana iletişim, problem çözme, etkili müşteri ilişkileri eğitimleri verildi. Hizmet hastanesi müşteri randevü sistemi danışmanlığı ile küçük bir çağrı merkezi kurularak, İletikom çalışanları tarafından bu proje, hastane Memorial'a devredilene kadar sürdü.

İstanbul Ticaret Odası Bilgi hattı projesi de İletikom Danışmanlığı ile kuruldu. 6 Kişilik İletikom Ekibi 2011 yılına kadar Ticaret Odası Üyelerine hizmet verdi.

Girişim Varlık Yönetimi telefonda tahsilat projesi iletikom Danışmanlığı ile 5 kişilik bir çağrı merkezi olarak başladı, günümüzde 200 Kişiye varan bir ekibe İletikom Danışmanları aylık performans değerlemdirmesi sistemi ile danışmanlık vermeye devam etmektedir.

Dedeman Otelcilik e ait otellerin rezervasyon ekiplerinin gizli müşteri çalışması 18 otelde yapıldı. Benzer çalışmalar DRD filo yönetiminde yapıldı. Schneider Elektrik Müşteri memnuniyeti ölçme çalışmaları yurtdışına bağlı olarak yapıldı.vataniskur

Vatan Computer'da çağrı merkezinde verilen danışmanlık sonrasında telefonda satış ekibi geliştirilerek, Hem internet hem telefonda satış cirolarını hızla büyüttü. Sonrasında gelen talep üzerine Kurulan Vatan Akademi'de İletikom Danışmanları İŞ-Kur Projesi kapsamında 900 yeni işe alınan personeli 3 ay boyunca eğiterek, satış okulu olarak yapılandırıldı. Sonrasında Vatan akademi yılda 2000 den fazla çalışanı eğiterek kendi çapında rekor kırdı.

İletikom'un danışmanları tarafından geliştirilen yazılımlar, assessment, 360 derece performans değerlendirme, Callcenterscreen performans dashboard, MM+, ve Content Management alt yapıları halen müşterilere verilen hizmetlerde güncellenerek sürmektedir. Eğitimleri interaktif online eğitimler haline getirmek için bir çok projede yeniliklerle çalışmalar sürmektedir. Vidobu eğitimleri bu projelerin bir parçasıdır.assessment

İletikom Yaşayan WEB portalleri kurarak içerik yönetimini sosyal sorumluluk projeleri olarak yürütmektedir. Çağrı merkezi çalışanları için, www.lionsquest-tr.com, www.lions118e.org, ve bu sitelere bağlı sosyal medya platformları iletikom danışmanları tarafından yürütülmektedir.

İletikom İstanbul Ticaret Odası sicil no: 543860

Maslak VD:4710341799

Kayıtlı Sermaye: 10.000 TL

Tel: 212 288 63 63

GSM: 0532 275 73 04

 

 

 

 

 

Pin it