Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Tayfun Türkalp Kitapları

O Senin AŞ

Kim Bu Şirkette Çalışmak İstemez?

Çağdaş şirketler ve yönetim anlayışları değişiyor. Daha Özgür, katılımcı, esnek bir iş hayatı, yaratıcılığı ve innovasyonu tetikliyor. Bu kitabı okurken keşke ben de böyle bir şirkette çalışsam diyebilirsiniz, ya da patronsanız şirketinizi bu şekle dönüştürsem mi diye düşünmeye başlarsınız.

E- Kitap : indirmek için: Tıklayınız

 

 Kitaptaki kahraman, geliştirdikleri bir yazılımı tanıtmak üzere bir şirketten randevü alır. Daha ilk toplantıda neler olduğuna kendi bile şaşırır. Çok yeni ve çağdaş bir şirket olduğu anlaşılan bu kurum ve çalışanlar onu şaşırtmaya devam ederler.

 

Selling To Executives

Sales methods in the last 30 years have changed very seriously. In the past, customers who have only been able to obtain information about products and solutions from local businesses can now have information about solutions produced and offered around the world. This leads the sales profession to global competition.In this book, I will describe anonymous people and institutions that affect my business life. But every event is a real experience. Sometimes enjoyable, sometimes stressful, these experiences will hopefully shed light on you in your business life.

E- Kitap : indirmek için: TıklayınızDanışman Satıcı

Satış teknikleri yazarın geçmiş başarılı iş hayatınının örnekleri ile hikayeler ile anlatılıyor. Sıkılmadan bir solukta okuyacağınız bir kişisel gelişim kitabı. 

Kitabı satın almak için : Tıklayınız