Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi Süpervizyon ve Eğitim Danışmanlığı

Çağrı merkezi hizmetleri çok dinamik bir ortamda sürekli iyileştirilerek rekabete karşı yaratıcı çözüm ve sunumlar ile geliştirilmelidir. Bu nedenle her çalışanın performansı önem kazanmaktadır. Kişi başı gelen çağrı, ortalama konuşma süresi, kaçırılan çağrı sayısı, tekrarlanan çağrılar, konuşma kalitesi, gibi birçok unsur takip edilmeli, ve gerekli eğitim ve yönlendirme ile iyileştirme yapılmalıdır. Çalışanların mola süresi, vardiya düzenlemeleri nasıl yapılamalıdır? Eğitim ihtiyaçları nasıl saptanacaktır? DR-VOICE danışmanları tüm bu konularda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. DR VOICE İletişim Yönetimi eğitimleri ile çalışanların performansı ve verimliliği artmaktadır. Sinirli müşteri nasıl yatıştırılır? Ses tonumuzla oynayarak vucut dilimizi nasıl yansıtırız? Karşımızdakini anlamak için etkili dinleme ve aktif sorgulama nasıl yapabiliriz?

Devamını oku: Çağrı Merkezi Süpervizyon ve Eğitim Danışmanlığı

Çağrı Merkezi Eleman seçimi-Outsourcing

Çağrı Merkezi Eleman Seçimi ve Outsourcing hizmetleri

Yapılacak işin niteliğine göre eleman seçme ve assesment yaparak doğru elemanı doğru işe yerleştirmek için deneyimli bir ekibe ihtiyacınız olacak. DR-VOICE deneyimli danışmanları sizin adınıza bu hizmeti vermektedir. Tarafınızla yapılacak aylık anlaşma bazında, görev tanımına göre, sizin adınıza, ilan çıkarak, en etkili mecralarda, hızlı bir şekilde eleman bulma, mülakat ve testler ve simulasyonlar ile doğru işe doğru elemanın seçilmesini sağlamak.

Seçilen elelmanların oryantasyon ve iletişim eğitimlerini isteğe bağlı olarak hazırlamak ve vermek. Gerektiğinde geçici eleman ya da parttime eleman taleplerini karşılamak

Eleman almadan kiralama yöntimi ile çağrı merkezi agent talebi olan şirketlere, nitelikli eleman kiralamak.

Çağrı Merkezi Kurulum Danışmanlığı

Alt yapı ve yazılım Danışmanlığı

Çağrı merkezi sistemi bir iş yapış biçimidir. Bu nedenle sistemi kurarken iş süreçleri ve hedeflenen hizmet şekline göre alt yapı ve gerekli yazılımlar seçilmelidir. Çağrı merkezi sisteminde müşteri hizmetleri ya da tele-satış, tele-pazarlama, bilgi hattı gibi uygulamalarda performans kriterleri oluşturmak ve bu kriterlerin uygulanmasını takip etmek için gerekli raporlama ve denetim sistemlerini oluşturmak gerekir. DR-VOICE danışmanları bu konularda Danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Çağrı Merkezi Yerleşim Danışmanlığı

Çağrı merkezleri 24 saat sürekli çalışılan iş ortamı olduğundan, aydınlatma, havalandırma, akustik, ergonomik mobilya, dinlenme ve mola bölümü, ses kesici bölmeler, gibi bir çok detay önemli olmaktadır. İdeal kişi başı metrekare ne olmalıdır? Bir mekana en fazla kaç kişi oturtulabilir? Ses yankı ve yansımaları nasıl önlenir? DR-VOICE danışmanları bu sorulara cevapları vermek üzere danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 Çağrı Merkezi Organizasyon Danışmanlığı

Yapılacak işin niteliğine ve şirketin hedeflerine göre çağrı merkezi organizasyonu nasıl yapılandırılmalıdır? Ne nitelikte ve hangi yetkinliklere sahip elemanlar işe alınmalıdır. Bu elemanların yönetilmesi ve desteklenmesi için nasıl bir performans takip ve denetim sistemi kurulmalıdır? İş tarifleri, performans ve teşvik sistemleri, kariyer ve geliştirme programları nasıl yapılmalıdır? Benzer sorular için DR-VOİCE danışmanlık hizmetleri vermektedir.