Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Çağrı Merkezi

Alt yapı ve yazılım Danışmanlığı

Çağrı merkezi sistemi bir iş yapış biçimidir. Bu nedenle sistemi kurarken iş süreçleri ve hedeflenen hizmet şekline göre alt yapı ve gerekli yazılımlar seçilmelidir. Çağrı merkezi sisteminde müşteri hizmetleri ya da tele-satış, tele-pazarlama, bilgi hattı gibi uygulamalarda performans kriterleri oluşturmak ve bu kriterlerin uygulanmasını takip etmek için gerekli raporlama ve denetim sistemlerini oluşturmak gerekir. DR-VOICE danışmanları bu konularda Danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Çağrı Merkezi Yerleşim Danışmanlığı

Çağrı merkezleri 24 saat sürekli çalışılan iş ortamı olduğundan, aydınlatma, havalandırma, akustik, ergonomik mobilya, dinlenme ve mola bölümü, ses kesici bölmeler, gibi bir çok detay önemli olmaktadır. İdeal kişi başı metrekare ne olmalıdır? Bir mekana en fazla kaç kişi oturtulabilir? Ses yankı ve yansımaları nasıl önlenir? DR-VOICE danışmanları bu sorulara cevapları vermek üzere danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 Çağrı Merkezi Organizasyon Danışmanlığı

Yapılacak işin niteliğine ve şirketin hedeflerine göre çağrı merkezi organizasyonu nasıl yapılandırılmalıdır? Ne nitelikte ve hangi yetkinliklere sahip elemanlar işe alınmalıdır. Bu elemanların yönetilmesi ve desteklenmesi için nasıl bir performans takip ve denetim sistemi kurulmalıdır? İş tarifleri, performans ve teşvik sistemleri, kariyer ve geliştirme programları nasıl yapılmalıdır? Benzer sorular için DR-VOİCE danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Pin it