Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

Müşteri Memnuniyeti

 

 

Neden Müşteri Memnuniyeti
Değerlendirme Sistemi?

Yapılan araştırmalara göre memnun bir müşteri, memnuniyetini ortalama 5 kişi ile paylaşırken; memnun olmayan bir müşteri ise memnuniyetsizliğini ortalama 9 kişiye aktarmakta ve olumsuz bir tanıtım yapmaktadır. Memnun olmayan müşterilerin yüzde 98’i ise memnuniyetsizliklerini hiçbir şekilde iletmemekle beraber sessizce alternatif tedarikçileri aramaktadır. Rekabet şartlarının bu derece yoğun olduğu günümüzde hiç birimiz bir müşterimizi dahi kaybetme lüksüne sahip değiliz.

Dünyadaki bir çok başarılı işletme, hizmet ettikleri insanlardan çok şey öğrenmekte, sektörlerindeki diğer işletmelerin ulaşamadığı düzeyde kalite, hizmet ve güvenilirlik sunmaktadırlar. Bu işletmelerde herkes olayın içindedir. Yenilikçi isletmelerin çoğu, en iyi ürünlerine kaynaklık eden yaratıcı düşünceleri müşterilerinden edinmişlerdir. Başarılarının nedeni, müşterilerini dikkatle ve düzenli olarak dinlemeleridir.

MM+ sürekli büyüme ve başarı için hizmette fark yaratmak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini gerçek anlamda algılayıp anlayabilmek isteyen kurumlar için etkin Müşteri Memnuniyeti Yönetim Platformudur.

Tüm İletişim Kanalları Entegre
MM+’da çağrı merkezi,
e-posta, anket vb. farklı kanallardan ulaşan tüm bildirimler tek havuzda toplanır.
Ulaşan tüm bildirimler bilgi havuzuna dönüştürülerek raporlanır.
Müşteri ilettiği bildirimi web üzerinden veya telefon ile takip edebilir.
 
Müşteri Temsilcisi Bildirim Giriş ve Takip Ekranı

Müşteri temsilcisi “müşteri adı”, “telefon” vb. bilgiler ile arama yaparak, müşterinin daha önce ilettiği bildirimlerine ulaşabilir.
Müşteri daha önce bildirimde bulundu ise bilgi alanları otomatik dolar… Müşteri temsilcisi bilgileri kontrol ederek, yeni bildirim veya takip notu ekleyebilir.


 

Müşteri temsilcisi “müşteri adı”, “telefon” vb. bilgiler ile arama yaparak, müşterinin daha önce ilettiği bildirimlerine ulaşabilir.
 Müşteri daha önce bildirimde bulundu ise bilgi alanları otomatik dolar… Müşteri temsilcisi bilgileri kontrol ederek, yeni bildirim veya takip notu ekleyebilir.

Müşteri temsilcisi yeni bildirim kaydettiğinde açılan pop-up pencerede önce bildirim bilgi havuzuna eklenir.
 2. ekran müşteri talebinin karşılanması için gerekli eylemleri yönetmesini ve işlemesini sağlar. Bu ekranda yetkili kişileri e-posta ile bilgilendirebilir, telefon ile temasa geçmek gibi çözüm için kendi yaptığı eylemleri işleyebilir, müşteriye e-posta  gönderebilir.

Müşteri Web Takip ve Cevap Sistemi
Müşteri web üzerinden bildirim girişi yaptığında, bildirimin müşteri hizmetlerine ulaştığı bilgisi ile birlikte bildirimini takip edebileceği ve cevap yazabileceği bir link e-posta ile otomatik gönderilir.


 

MM+ Entegre Anket Sistemi
Anket listesi gelen bildirimlerden hafta bazında otomatik oluşturulabilmekte veya manüel olarak eklenebilmektedir.
 Anket giriş ekranın altına işlenen, müşterinin “Size daha iyi hizmet verebilmek için bize öneride bulunabileceğiniz bir konu var mı?” sorusuna cevap olarak ilettiği mesajlar sisteme yeni bildirim olarak işlenir.


 

Yönetici, bildiri takip ekranında tüm kanallardan gelen açık ve beklemede olan bildirimleri görüntüleyerek gerekli müdahalelerde bulunabilir.
 Bildiri değerlendirme ekranı henüz değerlendirilmemiş bildirilerin bilgi havuzuna eklenmesini sağlar.
 Eskalasyon Yönetimi: Yönetici ve müşteri temsilcisi bildiri takip ekranlarında çözüm süresi aşılan bildirim durumları kırmızıya dönüşerek öncelik uyarısı verir.
 Dashboard: Bu panelde bildirim yönetim performansınızı detaylı olarak izleyebilir, gerekli müdahaleleri anında uygulayabilirsiniz.
Tek tıkla müşteri temsilcisi grup ve bireysel performansını görüntüleyebilirsiniz.


 

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri nelerdir?
 Müşteri taleplerinin % kaçı zamanında karşılandı?
 Şirketimiz gerçekten müşteri odaklı mı?
 Müşteri temsilcisi performansı istenilen seviyede mi?
 En çok hangi konularda sorun yaşıyoruz?
 Şube ve/veya iş ortaklarımızın performansı istenilen seviyede mi?

MM+ yukarıdaki sorular için size çözüm sunar…
ISO 10002:2006 Müşteri memnuniyeti kalite standartlarını bütünüyle desteklemektedir.

Bu hizmetleri isterseniz danışmanlarımızın yönlendirmesi ile siz kendi ekibinizle bu yazılımı kullanarak ya da tüm işlemleri ve anketleri bizim ekibimiz ve danışmanlarımız yapabilir ve müşteri başına ücret ödersiniz. Raporlarınızı ise online web üzerinden takip edebilirsiniz.

Sadece telefon açmanız : 212 288 63 63  yeterli 

Pin it