Giriş Kayıt

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Bir hesap oluşturun

Yıldız (*) işaretli alanlar gerekli.
İsim *
Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre doğrulayın *
E-posta *
E-posta doğrulayın *
Captcha *

İnsan Kaynakları

Çalışanlarınızın tüm potansiyelini ve yetkinliğini kullanabildiğini ve kullanmak için optimum yolları bulduğunu söyleyebilir misiniz?

Şirketinizdeki tüm çalışanların hedeflerine ulaşabilmek için yüksek motivasyonla ve yaratıcı fikirlerle, her gün çalışmak için uygun ortamları bulduğunu söyleyebilir misiniz? 

Doğru işe doğru çalışan bulduğunuzu düşünüyor musunuz?

 

Mali işlerinizi outsource ederek, siz kilit işlerinize fokus oluyorsunuz, çünkü bu işleri mali danışmanınız sizin için daha uzman kadrolar ile güncel mevzuatı takip ederek yerine getiriyor. Peki, insan kaynakları gibi çok önemli bir fonksiyonu neden kendi başınıza yapmaya çalışıyorsunuz. Bu konuda değişen mevzuat ve sorumluluklarınızı takip edebiliyor musunuz?

Yeni eleman alma işi uzmanlık isteyen bir konu olduğuna göre bu konuda organizasyonunuz çalışanlarının bu yetkinliklere sahip olduğunu söyleyebilir misiniz?

Lojistik ve güvenlik gibi fonksiyonları uzman kuruluşlara bırakmayı düşünürken, pazarlama merchantlarını, lead getiren telemarketing ekiplerini etkili yönetebileceğinizi düşünüyor musunuz? Minik de olsa bir Contact Center(çağrı merkezi) kurmayı ve şirket kaynakları ile etkili bir şekilde yönetebileceğinizi düşünüyor musunuz? E-Ticaret ile ilgili yardıma ihtiyacınız olmadığını düşünüyor musunuz?

Bu soruları tereddüt ederek cevaplıyorsanız, bizim deneyimli danışmanlarımız size yardımcı olabilir.